Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Siparişinizi verdikten sonra üye olurken kullandığınız eposta adresine sipariş detaylarınızı belirten bir eposta gelecektir. Müşteri temsilcilerimiz siparişinizi en kısa sürede sorunsuz bir şekilde size ulaştırmak üzere ürünlerinizi hazırlayacak ve kargoya verecektir. Ürününüz kargo firmasına teslim edildiğinde tarafımızdan size tekrar bir mail yollanacak ve kargo hakkında bilgilendirilmeniz sağlanacaktır.

Ödemelerinizi Kredi Kartı, EFT, Havale, Kapıda Ödeme ( Sadece Ankara İçi) yöntemlerinden biri ile yapabilirsiniz.

Siparişinizi üye girişi yaptıktan sonra Hesabım altındaki, Siparişlerim sekmesinden takip edebilirsiniz. Siparişiniz ile ilgili kargo güncellemeleride bu sekme altında yer almaktadır. Siparişinizin yanındaki kargo linkine tıklayarak kargodaki durumunu kontrol edebilirsiniz.

Siparişlerinizi teslim alırken nelere dikkat etmelisiniz?

Sevkiyat açısından zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim adlığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Ankara içi Kurye:

Her gün saat 10:00 – 23:00 saatleri arasında verilen siparişler aynı gün teslim edilir. Sipariş dağıtımı Pazar günleri dahil saat 10:00’de başlamaktadır. Ortalama teslimat süresi 3 saattir. Uzak semtler için teslimat süresi 3 saati geçebilir.

Ankara içi kurye hizmetimiz sadece merkez ilçeler ile sınırlıdır.

Kargo:

Hafta içi günlerde ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma) 09:00 – 15:00 saatlerinde verdiğiniz siparişleriniz aynı gün, hafta sonu (Cumartesi, Pazar) günlerinde verdiğiniz siparişleriniz ilk iş gününde ( Pazartesi) anlaşmalı kargo firmasına teslim edilmektedir. Resmi tatiller ve özel günlerde anlaşmalı kargo firması teslimatı uzatabilir.
Bazı köy ve kasabalara haftanın belli günleri teslimat yapılabilir.

Kargo ücretleri kampanya dönemleri dışında otomatik olarak hesaplanır ve siparişinize ek olarak dahil edilmektedir. Kargo teslimatı 0km – 600km arası 1 iş günü, 600km ve yukarısı 2 iş gününde teslim edilmektedir. ( Süreç mesai saati dışında gelen siparişlerde ve tatil günlerine bağlı olarak değişim gösterebilir.)

Sitede bulunan ürünlerin tamamı firmamız garantisi altındadır. Tüm ürünlerimizde K.D.V. fiyatlara dahildir. Siparişlerinizi daha sağlıklı gönderebilmemiz için açık adres ve telefon numarası belirtilmesi gereklidir. Tipografik hatalar ve fiyat hatalarından firmamız sorumlu tutulamaz. www.haciismailoglu.com.tr Sitede görünen ürün görsellerini ve fiyatlarını herhangi bir duyuru yapmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar. KDV oranları diğer resmi harç vergi gibi tutarlar değiştiğinde fiyatlara yansıtılır.

Siparişleriniz mesafeli satış sözleşmesi ve gizlilik koşulları ile korunmaktadır.

Tüm soru ve talepleriniz için 444 1956 müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.